USB Otomatik Resetleme Kartı-3

USB Otomatik Resetleme Kartı 

Bilgisayarınız kilitlendiğinde, donduğunda veya ekran kartınız mavi ekran verdiğinde, belirttiğiniz program kapandığında,ve belirttiğiniz website, server bağlantı hatalarına gerçekleştiği taktirde USB Otomatik Resetleme Kartı resetler.  AMD/NVIDIA yazılımınız herhangi bir problem nedeniyle kapandığında resetleme işlemi yapar.

USB Resetleme Kartı-2

Beklenmedik bir hatadan dolayı Yazılım görüntü vermeyi kesti gibi sorunlarda bilgisayarınız USB Resetleme Kartı sayesinde otomatik olarak resetlenecek dir.

USB Otomatik Resetleme Kartı windows ,linux ve server kullanıcıları için üretilmiş olup bilgisayarınıza kuracağınız yazılımla birlikte çalışmaktadır.
Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz yazılım sayesinde Otomatik Resetleme Kartınıza talimatlar verilebilmekte.

Örnek olarak “ekran kartlarımı izle problemle karşılaşırsan resetle” veya “bilgisayarım, Ekran kartım problemle karşılaşırsa belirtiğim saniye içerisinde düzelmez ise belirttiğim saniye dolduğunda resetle” gibi düşünce komutları verilebilmekte dir.

USB Otomatik Resetleme Kartı Montaj ve Kurulumu

Restleme kartımızı anakartınızın USB portuna takıyoruz. kartımız üzerine bağlı olan kabloları belirtilen bağlantı yollarını kullanarak anakartınız üzerindeki reset, power, hdd led pinlerine yerleştirmeniz gerekmektedir.

USB Oto Resetleme Kartı
USB Oto Resetleme Kartı-2

USB Otomatik Resetleme Kartı sistemde aktif olarak çalıştığını görebilmeniz için Üzerindeki bildirim ışığı sürekli yanıp sönmesi gerekmektedir. Bilgisayarınızda ekran kartınızda veya serveriniz de problem olduğu taktirde ışık sabitlenir  yazılımda belirttiğiniz saniyeyi baz alarak resetleme için geri sayıma başlar. Anakart üzerindeki power ve reset pinlerine bağlantı yaparken + kutuplara takmayı unutmayın.

Otomatik Resetleme Kartı Testler sonucunda aktif bir vaziyette problemsiz çalışmaktadır.

Ürünü sasın aldığınız taktirde sizinle iletişime geçilerek yazılım, kurum ve test videosu e-posta yolu ile aktarılacaktır.

Satın al  65 TL