ZombiPio Nedir Oyun Oynayarak Para Kazanma

ZombiPio Nedir? Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyunda katil kiralıyorsunuz. Katiller zombileri öldürüp size leşlerini getiriyor. Siz leşleri satıp ister oyunun para birimi olan Pio satın alabiliyorsunuz. İsterseniz TL olarak alabiliyorsunuz.

Oyun Daha yeni açılmış. Site Whos bilgilerine ve sıralamasından bu anlaşılıyor. Ne kadar leş satıp TL toplarsanız. 10 TL bakiyeye ulaştığınızda bu bakiyeyi banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Bunu denedim tabi ki. 10 TL Yaptım ve banka hesabıma para bir gün içerisinde aktarıldı. Günde 1 saat uğraşılarak ilerleyen günlerde güzel paralar kazanılabilir.

En sevdiğim özelliği ise Karşılıksız LÖSEV reklamları almış olması. İnsanlık namına yaptıkları bu adımdan dolayı kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

ZombiPio Kayıt ol Sende Kazan

>>>    KAYIT OL   <<<

ZombiPio Nedir? Oyun Oynayarak Para Kazanma, zombi pio giriş, zombi pio ekşi, zombipio nasıl oynanır, zombi pio bot,
ZombiPio Nedir? Oyun Oynayarak Para Kazanma, zombi pio giriş, zombi pio ekşi, zombipio nasıl oynanır, zombi pio bot,

Zombipio güvenilir mi

 1. Arkadaşlar karakter almaktan ziyade depo yükseltmeye çalışın. Karakter daha fazla leş getiriyor. Fakat depo küçük ise leşler hiçbir işe yaramıyor. Ben 10 TL yatırıp 5000 Pio satın aldım. etkinlikten 300 pio kazandım. Hesaptada vardı kasmıştım biraz. Gidip 5400 Pio ya 3. karakteri aldım. Saatte 1300 Leş getiriyor. Şuan 2 karakterim var Toplamda Saatte 1420 Leş geliyor. Fakat depo seviyem 500 Olduğu için hep boşa gidiyor. Ortalama 15 20 dk de depo doluyor. Sizlere en önemli tavsiyem Deponuza ağırlık verin.

 2. Oyunun facebook sayfasını takip edin arkadaşlar. Etkinliklerden vb yararlanın. 3 4 gün önce 300 Pio etkinliği yaptılar. Her yoruma nick yazana 300 pio verdiler. 300 pio 300 piodur arkadaşlar sonuçta kazanmak için oynuyoruz.
 3. Eğer imkanınız var ise yatırım yapın. Vip almak yerine pio alın derim. Vip renk ve tag veriyor fakat bunlar işinize yaramaz. Bunlar sadece görünüştür. En küçük vip 7 Günlük 50 TL ve günlük 500 Pio veriyor. 7 Günde 3500 Pio çok az. Bunun yerine direk pio alarak 50 TL ye 25000 pio alabilirsiniz. Böylece depoyu daha çok yükselip gelir elde edebilirsiniz.
 4. Kendi ref linkiniz ile sürekli kayıt olmayın. Bunu yapan arkadaşlarımız olmuş sanırım ban url yayınladılar facebook sayfasında ve baya mağdur olmuşlar. Bir çoğu multi üyelikten banlanmış. Para kazanalım eğlenelim derken mağdur olmayahiç gerek yok bence arkadaşlar.
 5. Bu konuyu sürekli tarih belirterek güncelleyeceğim arkadaşlar. Amacım sizlere oyunun taktiklerini göstermek.

  zombipio-nedir-oyun-oynayarak-para-kazanma
  ZombiPio Nedir? Oyun Oynayarak Para Kazanma, zombi pio giriş, zombi pio ekşi, zombipio nasıl oynanır, zombi pio bot,

  ZombiPio Nedir? Oyun Oynayarak Para Kazanma

İçerik Güncellemesi:

ZombiPio sistemine PaPaRa Ödeme sistemi Eklenmiştir. Ödemeler anlık olarak hesabınıza en geç 5 dk içerisinde aktarılmaktadır. minimum para çekme limiti 5 tl olarak düşürüldü daha önce 50 tl idi.

papara
papara

Ödeme kanıtı:

zombi pio odemesi
zombi pio odemesi

4 YORUMLAR

  • İlginiz için Teşekkür ederiz. Öncelikle Neden yalan söyleme ihtiyacı duyalım insanları neden mağdur durumda bırakalım. Biz siteyi kontrol ettik belirli seviyeye geldik ve aylık belli bir gelire ulaştık her saat, her gün, ve her ay banka hesabımıza ödemeler yapılıyor. Bir haftadır site üzerinde ödeme olarak bankalarla problem yaşadıkları için papara İnternet bankacılığını sisteme dahil ettiler ve para çekme bölümü belli bir süre bakım aşamasında kaldı. Papara İle ödemeleri anlık olarak hesabımıza aktarıyoruz. maximum 5 dakika sonra para hesabınızda.
   kanıt olarak dekont atabilirim.