Tablet şifre kırma

Tablet Şifre Kırma yöntemi ve Format Atma işleminin nasıl yapıldığı hakkında sizleri bilgilen direncegim.

Android’li tabletlere format atma işlemi için tableti kapatınız.

Tablete Nasıl Format Atılır
tablete format

Onarım modunda açınız. Onarım modu ayrıca recovery modu olarakta geçer ikisi ayrı değildir.


 

Tabletlerin marka ve modeline göre onarım modu şu şekilde açılır.


 

Ses yükseltme tuşuna basılı tutarak güç düğmesine de basılır ve onarım modu açılır.


 

Bu şekilde onarım modu açılmadıysa ses azaltma düğmesine basılı tutara güç düğmesine basın.


 

Eğer bu şekilde de açılmazsa ses yükseltme ve azaltma tuşlarına basılı tutun ve onarım modun da açmayı deneyin.

Onarım moduna ulaştığınızda karşınıza ingilizce yazılar gelecektir. Ses tuşlarını kullanarak bu wipe/Factory reset yazan yere gelip güç düğmesine tıklayın ve yes all user yada yes yazan yeri seçerek format işlemine onay verin.

İşlem bitince reboot system now yazanı seçin ve cihazın yeniden açılmasını bekleyin.
Tablet Şifre Kırma İşlemi bitmiştir.  tabletiniz hala ilk aldığınız gibi eski haline gelmediyse veya tabletlerde dediğim koşullar tuşlar falan yoksa yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Garantisini kesinlikle etkilemez.bu seçenekleri firma bize sunuyor aksi bir durum yok tur. sadece Android Cihazlara Root İşlemi garantiyi bozar.bizde root yapmıyoruz pc format atar gibi düşünün.

Format atma işlemini yapamayan arkadaşlarım olumsuz bir hata ile karşılaşırsanız yorum kısmından bizlerle iletişime geçin, sizlere yardımcı olmak isteriz. Ayrıca bizlerden önerilerilerinizi esirgemeyiniz.

Tablet Şifre Kırma

Dikkat: Tablete Basit Format Atma Şekli Bazı tablet çeşitlerinde dediğim ekran (Ses +) tuşu ile gelmeyebilir. O zaman yapmanız gereken (Ses -) tuşuna basılı tutarak tableti açmanız gerekir. Daha sonra yine aynı işlemleri uygulayarak devam edebilirsiniz. Tabletlerin %20’lik kısmında bu durum görülmektedir. Kullandığınız tablet markasını ve modelini yorum kısmında bizlerle paylaşın size yardımcı olalım.

 

 

 

 

 • En Çok Aranan Kelimeler:

 • tablet şifre kırma
 • Android tablete format atma resimli
 • tablet format atma programı
 • Tablet biçiminde atma
 • genel mobil tablet biçiminde atma
 • samsung tablet biçiminde atma
 • piranha tablet biçiminde atma
 • freeman tablet biçiminde atma
 • asus tablet biçiminde atma
 • tablete reset atma
 • Tablet Şifre Kırma

34 YORUMLAR

  • Mert Bey sizde aynı şekilde Yanlış tuşları kullanıyor olabilirsiniz ses kısma ve güç tuşunu kullanın olmadı mı diğer farklı yöntem ses açma ve güç tuşunu deneyin. Ayrıca ilk logo gelecek eliniz hala tuşlarda basılı olması lazım ikinci kez logo geldiğin de elinizi tuşlardan çekmelisiniz. Tabi bu tabletler arasında farklılık göstere bilir.

  • Mesut Bey sizin için de aynı şeyleri söylüyorum.Yanlış tuşları kullanıyor olabilirsiniz ses kısma ve güç tuşunu kullanın olmadı mı diğer farklı yöntem ses açma ve güç tuşunu deneyin. Tablette HOME (Menü Tuşu) varsa onada basılı tutun Ayrıca ilk logo gelecek eliniz hala tuşlarda basılı olması lazım ikinci kez logo geldiğin de elinizi tuşlardan çekmelisiniz. Tabi bu tabletler arasında farklılık göstere bilir.

 1. format atıyroum siliniyor ekranı çıkıyor işlem tamamlanıyor tablet açılıyor ama şifre kalkmamaşı hala duruyor daha önceleri bu soru çıkmıyordu şifremi unuttuğum için yaptımama şifre kalkmıyor lütfen cevaplar mısınız?

 2. abi ben A7 Lenovo A3300-Gv tabletimde format atma işleminde sıkıntı yaşadım atarken başka bir yere bastım ve tabletımden no command yazan bir yazı geldi ve 7 saat oldu daha acılmadı yardımcı olurmusunuz

 3. js max kullanıyom ses yükseltme tuşu ve güç tuşuna basıyom menü geliyor ama yazılar gelmiyor şifremide unuttum ne yaparsam yapıyım yazılar gelmiyor yazılar gelmeden hareket ettirmeyi denedim gene olmadı yardım edin lütfen