Farming Simulator 15 Zamanı Hızlandırma
Farming Simulator 15 Zamanı Hızlandırma

Farming Simulator 15 Zaman Hızlandırıcı Yöntem
Günümüzün en iyi oyunu olan Farming Simulator 2015 her 2 yılda bir çıkan oyunlardan biridir. İki yılın birinci yılında Akıllı telefonlaar için mobil oyun geliştiriyorlar
Farming Simulator 15 Zamanı Hızlandırma ekilen mahsullerin büyüme süresini hızlandırmak ineklerin sağılması vesayre avantajlar elbette bizi oyundan sıkılmaktan ve uzunca bir uğraştan kurtarıyor.

Farming Simulator 2015 için zaman hızlandırıcı mod bulunmakta ama ben tavsiye etmiyorum çünkü gereksiz buluyorum.

Öncelikle oyunda zamanı hızlanınca saatler dakika, dakikalar saniye gibi ilerlemeye başlar ve tarlalarınız da ekili olan mahsuller hızla büyümeye başlar.Bugun Farming Simulator 2015 Ürün Yetiştirme Süresini Kısaltma yöntemlerinden bir tanesini sizlerle paylaşıyorum.

Zamanı Maksimum 120X Hızlandırabilirsiniz. Hızlandırma tuşunda maksimuma geldiğinizde tekrar hızlandırma tuşuna basarak minimum değere dönemezsiniz.
7 tuşu ile hızlandırmayı yavaşlatabilirsiniz. Farming Simulator 2013’teki gibi birebir aynısıdır Klavyeniz den 8 tuşu zamanı hızlandırır 7 tuşu ise zamanı yavaşlatır yani eski haline düşürür. Yapmanız gerekenler bu kadar İyı eğlenceler

Farming Simulator 15 Zamanı hızlandırma Yöntemi
Farming Simulator 15 Zamanı hızlandırma Yöntemi