​Farming Simulator 17 Nereden Nasıl Alınır?

​Farming Simulator 17 Nereden Nasıl Alınır?

Giants Software, Farming Simulator’ın resmi internet sitesini geçtiğimiz haziran ayında yeniledi. Bununla birlikte bu yıl sonu çıkacak olan Farming Simulator 17 oyununun retail (perakende) sürümü ön siparişe açıldı.

Farming Simulator 2017 Satın Alma Rehberi

Şu anda sadece ön siparişe açılan FS 2017 Hemen satın  alabilirsiniz . Oyunu Steam üzerinden veya resmi sitesinden kolaylıkla ön sipariş vererek gönül rahatlığıyla Satın alabilirsiniz. Steam ve resmi sitesi arasındaki fark nedir diye soracak olursanız ve hangisin den almalıyım derseniz. Öncelikle orijinal sitesi den aldığınızda Steam gibi üyelik girişi yapmanıza gerek yok. Kurulum yaptıktan ve key yazdıktan sonra başka bir işlem yapmanız a gerek kalmıyor direk oyundasiniz.

Steam avantajı, olarak ta oyunu indirimli ve  TTNET Faturam sistemi ile kredi kartı veya başka bir hesap aboneliği gibi araçlara gerek kalmadan FS 2017 oyununu alabilirsiniz. Aylık faturaniza ek olarak taksitli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca oyunu indirmek için azami kotanız belirli bir süreliğine kaldırılıyor. (bu arada başka oyunları da kenara depolamaya çalışmayın. Anladınız siz ⬇ ?

Farming Simulator 2017 Satın Alma Rehberi
Farming Simulator 2017 Satın Alma Rehberi
  • Not: Resmi site Türkçe destek vermemektedir.

Farming Simulator 17 Kutulu olarak almak isteyenlerde olacaktır tabi onlar için önerilerimiz de var. Kutulu almanız da hiçbir sakınca yok bazı firmalar Kutulu versiyonunu ön sipariş olarak satıyor ama güvenilir olduklarından emin olun ve alışverişinizi yapın. Oyun içerikleri zaten belirtilir size ve key kutu içerisinde CD ler ile birlikte gelir.

FS 17 çıkış tarihi : 24 Ekin 2016

Farming Simulator 17 Kutulu versiyonunda fiyat farkı olması Doğaldır.

Steam Fiyatı : 100 TL

Offical Website (Resmi site) : $ 34.99