Şimdide başımıza Poke Topu power bank cikti. Günümüzde hızla yaygınlaşan Pokemon go mobil oyun’u artık kendini aştı. Nereye gidecek bu Pokemon go nun sonu merak ediyoruz artik. 

Üreticiler pokemon tutkusunu satışa yani paraya dönüştürmek için ellerinden gelini yapıyorlar. Bununla ilgili bir haber de Amerika‘dan geldi. Amerika’daki bir amatör üretici, poke topu şeklinde bir Poke Topu power bank üretti.

  • Pokemon GO Topu Şeklindeki Power Bank Özellikleri Ve Fiyati

power bank 5300 mAh‘lik bir batarya gücüne sahip. Yani bu cihaz, telefonunuzun bataryasına mAh kapasitesine bağlı olarak ortalama 2 kere telefonunuzu şarj edebilir. Pokemon Go oyuncuları, oyun sırasında pokemon yakalamak için bazen sokaklarda hiç gitmedikleri noktalara bile gidebiliyorlar. Bu yolculukların uzun sürdüğü zamanlar da oluyor. Dolayısıyla da bir powerbank aslında tüm Pokemon Go oyuncuları için şart gibi görünüyor diye düşünüyoruz

Poke Topu şeklinde powerbank
Poke Topu şeklinde powerbank
Uzun süreli bir oyun keyfi için ve görsel açıdan kendinizi oyuna adapte etmenizi sağlayan güzel bir düşünce olmuş. 

Poke topu şeklindeki powerbank’in fiyatı ise 40 $. Ayrıca ürün ülkemize kargolanabiliyor. 

Powerbank’in Türkiye’ye kargo ücreti ise 13.5 $. Eğer gerçekten böyle bir ihtiyacınız varsa ve diğer insanlardan farklı olmayı düşünüyorsanız toplamda 53.5 $ ödenebilir bir miktar gibi görünüyor. Bu ürünü Etsy üzerinden satın alma imkanımız bulunuyor.