Pokemon Topu bulma

Pokemon GO oynanış

Poke topu Pokeball nasıl bulunur ve yapılır. Top bitti

pokemon go top bitti. Pokestop’ları arayın, poke toplarını nerden nasıl bulabilirsiniz sizlere tavsiyeler verelim dedik.

Oyundaki poke topları, pokemon yumurtaları ve diğer itemleri en kolay şekilde elde edebilmek için Pokestop’ları ziyaret edebilirsiniz. Dolayısıyla bir gezintiye çıkıp mutlaka Pokestop’ları zitaret edin. Pokestopların yerini Ingress’teki portalların olduğu bölgeden en kolay şekilde bulabileceğinizi unutmayın.

 • Pokemon topu alma

Pokemen Go oyunu herhangi bir ücret ödemeden oynanabilirken, yapımı gene ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz. Ancak oyun içi satın alımlar mevcutken, bu yöntem ile birlikte poke toplarını da satın alabiliyorsunuz.

 • Pokemon Go topu bitti nereden bulabilirim

Mağazada belli bir ücret karşılığında coin alabilecekken, bu coinler ile birlikte poke toplarını, pokemon yumurtalarını ve diğer itemleri satın alabilirsiniz. Mağazaya yan ekranda yer alan poke topu simgesine tıklayarak erişebileceğinizi unutmayın.

 • Ücretsiz Poke Topu nasıl bulunur

Yolda yürürken genellikle Parklar, Devlet Daireleri, iş merkezleri İzban gibi yerlerde ücretsiz Poketop bulabilirsiniz. Bunlara oyun içinde para harcamanıza gerek kalmayacaktır. Sizler için kısa ama faydalı olabileceğini düşündüm.

 • Poke topu nereden alınır dediniz size bizde size detaylı olarak anlattık başka sorularınızı olursa yorum kısmında belirtiniz Pokemon go da zevkli saatlere devam.

  Pokemon yakalayamadın mı Pokeball Bitti mi napacan oyunumu silecen. ??

  2 YORUMLAR

   • Pokemon Go oyuncularının en çok merak ettiği konulardan biride Pokestop merkezleri ve GYM merkezlerinin nasıl seçildiği. Oyun içerisine girdiğinizde bu merkezlerin genellikle Cami, Çeşme ve tarihi alanların seçilerek yapıldığını görüyorsunuz.

    Poke topu varmı kontrol et etrafında gezin ve pokestop üzerine tikla. eklemiş olduğum görüntüyü kontrol et