Avatar 2 Çıkış tarihi açıklandı

Avatar 2 vizyona Çıkış Tarihi

İlk Avatar filmiyle büyük yankı uyandıran ve pek çok tartışmaya da sebep olan James Cameron, Avatar serisinin beş filmden oluşacağını açıklamıştı. Ancak ikinci film de dahil olmak üzere konunun işleyişi konusunda bir bilgimiz yoktu. Cameron ikinci Avatar filminin ana konusunu sonunda açıkladı.

avatar-2-izle
avatar-2-izle

İlk etapta 2014’te çıkışını gerçekleştireceği söylenen Avatar serisinin ikinci filminin çıkış tarihi 2018’in sonuna ertelenmiş; filmin konusuyla ilgili ise bir açıklama yapılmamıştı. Variety‘ye röportaj veren Cameron, yeni filmin gidişatını açıkladı. Avatar 2, ilk filmin hikayesini devam ettirerek Jake, Neytiri ve çocuklarını konu alacak. İnsanlarla mücadele içindeki bir ailenin hikayesini işleyecek olan film aynı zamanda bizi ikinci nesille de tanıştıracak. Cameron’un toplamda beş film çekmeyi planladığı düşünülünce aslında hikaye gidişatında taşlar da ufak ufak yerine oturuyor.

2009 yılında vizyona giren ve büyük bir başarı yakalayan Avatar filminin yenisiyle ilgili olarak önemli bir bilgi ortaya çıktı. Daha önce bazı tahminler yapılan çıkış tarihi artık daha detaylı olarak kendisini gösterdi.

Fox stüdyosunun takvimine göre

James Cameron’ın yönetmen koltuğunda olduğu bir film 21 Aralık 2018 tarihinde izleyicilerin karşışına çıkacak. Avatar 2’nin daha önceden 2018’in noel döneminde çıkacağı konuşuluyordu. Bu yeni bilgiyle de çıkış tarihi neredeyse kesinleşmiş oldu. Buna rağmen bu yıl içerisinde hazırlıklarına başlanan filmin çıkış tarihinin resmiyete kavuşması için bir süre daha beklememiz gerekecek. Ayrıca Cameron diğer filmlerin de 2020, 2022 ve 2023 yıllarında vizyona girmesini planlıyor.

Avatar 2 Fragman ( Trailer 2017 )

https://www.youtube.com/watch?v=EPTHpG7ovak